НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 23 вересня, 18:06

Проект держбюджету-2018 зареєстрований у Верховній Раді, - Парубій
Понеділок, 18 вересня 2017, 11:45
Найближчим часом остаточний проект бюджету буде вивішений на сайті Ради Проект державного бюджету на 2018 рік вже зареєстрований у Верховній Раді України.
 
Про це сьогодні на погоджувальній раді голів комітетів і керівників фракцій заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій, передає кореспондент РБК-Україна.
 
"Згідно закону, у парламент був поданий проект бюджету... Буквально зараз, протягом найближчого часу остаточний проект бюджету буде вивішений на сайті і всі зможуть ознайомитися", - заявив Парубій.
 
За його словами, у проекті бюджету на 2018 рік передбачена значна сума на сектор безпеки і оборони. Голова ВРУ запропонував провести представлення проекту держбюджету у парламенті у п'ятницю, 22 вересня, після чого розпочнеться обговорення документу у депутатському корпусі.
 
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України вніс до Верховної Ради України проект держбюджету-2018. Так, проект закону №7000 від 15.09.2017 "Про Державний бюджет України на 2018 рік" винесено на розгляд парламенту. Текст документа поки відсутній.
 
https://www.rbc.ua/ukr
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA