НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:20

У Німеччині зажадали ввести нові санкції проти РФ
Вівторок, 29 листопада 2016, 09:14
Політики наполягають на нових санкціях через дії РФ в Сирії
 
У Німеччині депутати написали звернення парламенту країни і Євросоюзу, в якому зажадали ввести нові санкції проти Російської Федерації (РФ).
 
Наголошується, гава комітету бундестагу у закордонних справах Норберт Реттген і депутат від партії "Союз-90/Зелені" Франциска Брантнер зажадали ввести нові санкції проти РФ, а також створити "повітряний міст" в Алеппо. В документі німецькі депутати зазначили, що Євросоюз повинен ввести санкції проти "звірств" Росії в Сирії.
 
Дії Москви в Сирійській арабській республіці Реттген і Брантнер назвали "військовими злочинами". Повідомляється, що політики також розкритикували позицію Німеччини і ЄС щодо сирійського конфлікту.
 
На початку листопада ЄС розширив свій санкційний список проти Росії. В нього були внесені ще шість депутатів Держдуми від Криму, а саме - Руслан Бальбек, Костянтин Бахарєв, Дмитро Бєлік, Андрій Козенко, Світлана Савченко і Павло Шперов.
 
https://www.rbc.ua/u
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA