НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:27

Безвізовий режим з Україною навмисно блокують в ЄС, - євродепутат
Вівторок, 29 листопада 2016, 11:10
На думку Ауштрявичуса, Європа створює нові перешкоди для безвізового режиму з Україною.
 
 Введення безвізового режиму з Україною навмисно блокують в Євросоюзі. Таку думку в ефірі "112 Україна" висловив депутат Європейського парламенту від Литви Пятрас Ауштрявічус.
 
За словами Ауштрявичуса, обговорення безвізового режиму з Україною між Європарламентом, Єврокомісією та Радою Європи ще не завершилося, а зараз на ситуацію впливають політичні інтереси країн ЄС. "Наскільки мені відомо, Франція залишається невирішеним питанням, країна, яка зараз у передвиборному періоді.
 
Всі сторони бояться, що в якомусь сенсі питання про безвізовий режим з Україною може вплинути на результати виборів у Франції, так що тепер є цей фактор. Для мене цього достатньо, щоб сказати, що Європа просто обманює себе і Україну", - заявив Ауштрявічус.
 
Він також зазначив, що в ЄС створюють нові перешкоди для запровадження безвізового режиму з Україною. "Це, на мою думку, створює велику політичну невизначеність в країні. Україні потрібна стабільність, Україні має бути ясний європейський шлях, а ми пропонуємо, але не даємо", - додав євродепутат.
 
https://www.rbc.ua/
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA