НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:20

Фракція Меркель назвала Росію загрозою миру в Європі
Середа, 30 листопада 2016, 10:48
У Німеччині фракція Християнсько-демократичного союзу і Християнсько-соціального союзу, яку очолює канцлер Ангела Меркель, розробила зовнішньополітичну стратегію щодо Росії.
 
– Мир в Європі під загрозою. Тому співдружність європейських держав не може миритися з агресією Росії в Східній Європі, – йдеться в документі.
 
Також в Німеччині порадили ЄС розробити більш ефективну оборонну стратегію в рамках НАТО, в тому числі посилити розвідку, зміцнити співпрацю в сфері закупівлі озброєнь, а також в галузі транспортної авіації.
 
Нагадаємо, Росія намагається діяти силою, розміщуючи свої ракети і погрожуючи світовому порядку. Ракетні комплекси РФ вже стоять в Калінінградській області, на Курильських островах і в Криму.
 
http://fakty.ictv.ua/ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA