НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:19

На виборах президента Австрії перемагає Ван дер Беллен від "Зелених"
Субота, 03 грудня 2016, 10:27
Його опонент правопопуліст Норберт Гофер уже визнав поразку На виборах президента Австрії, що відбулися 4 грудня, за даним попереднього підрахунку голосів, перемагає колишній лідер "Зелених" Александер Ван дер Беллен.
 
Його опонент правопопуліст Норберт Гофер уже визнав поразку, передає DW. За даними попереднього підрахунку, проведеного інститутом SORA на замовлення телеканалу ORF, Ван дер Беллен здобуває 53,6% голосів проти 46,4% у представника Австрійської партії свободи, правопопуліста Норберта Гофера.
 
Перші результати голосування також показують, що Ван дер Беллен зміг дещо додати у підтримці порівняно з попереднім голосуванням. Зазначено, що дані попереднього підрахунку враховують і прогноз результатів голосування поштою. Голоси поштою підрахують 5 грудня. У другому турі, результати якого скасували, Ван дер Беллен у голосуванні поштою набрав помітно більше голосів за свого опонента, що дозволило йому випередити Гофера.
 
Як відомо, перший тур президентських виборів відбувся у квітні 2016 року, й у ньому брали участь шестеро кандидатів. Гофер тоді переміг, набравши 36% голосів, Ван дер Беллен посів друге місце. За місяць відбувся другий тур, і тоді перемогу здобув Ван дер Беллен, випередивши Гофера на майже 31 тисячу голосів. Однак результати голосування були оскаржені через порушення й анульовані Конституційним судом Австрії.
 
 
 https://www.rbc.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA