НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:40

Путін назвав Трампа "розумною людиною"
Понеділок, 05 грудня 2016, 08:31
Путін сподівається на хороші відносини з Трампом Президент Росії Володимир Путін назвав обраного президента США Дональда Трампа "розумною людиною".
 
Наголошується, що Путін висловив надію, що адміністрація Трампа працює над зміцненням російсько-американських відносин. Так, під час виборчої кампанії Трамп називав Володимира Путіна кращим лідером, ніж Барак Обама. За цю ремарку його критикували в США.
 
"Трамп був комерсантом і підприємцем. Сьогодні це вже державний діяч, глава Сполучених Штатів Америки, однієї з провідних країн світу, однією з провідних економік", - сказав президент Путін.
 
Путін підкреслив, що Росія готова співпрацювати з новою американською адміністрацією."І оскільки він зміг домогтися успіху в бізнесі, це свідчить про те, що він людина розумна.А якщо чоловік розумний, значить, він цілком і досить швидко усвідомлює інший рівень відповідальності. Ми виходимо з того, що він буде діяти саме з цих позицій ", - додав він.
 
Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін заявив, що для звільнення засудженого в РФ Олега Сенцова потрібно, щоб "дозріли" певні умови.
 
https://www.rbc.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA