НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:44

На конференції ОБСЄ у Гамбурзі обговорюватиметься питання конфлікту на Донбасі
Четвер, 08 грудня 2016, 11:44
Також учасники розглянуть питання боротьбі з міжнародним тероризмом
 
На конференції Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Гамбурзі (Німеччина), початок якої заплановано на сьогодні, 8 грудня 2016 року, обговорюватиметься питання конфлікту на Донбасі.
 
Крім того, увагу на форумі ОБСЄ буде приділено боротьбі з міжнародним тероризмом. Як зазначається, міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр напередодні розкритикував дії Росії в Україні та виступив за посилення ролі ОБСЄ у врегулюванні ситуації на українському Донбасі. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Штайнмаєр назвав невизначеність в США причиною провалу переговорів по Донбасу.
 
 https://www.rbc.ua/ukr/news/konferentsii-obse-gamburge-budet-obsuzhdatsya-1481182334.html
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA