НЕМИРІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 червня, 00:16

Радбез ООН схвалив резолюцію по боротьбі з тероризмом
Вівторок, 13 грудня 2016, 10:21
Одним з авторів резолюції по боротьбі з тероризмом є Україна
 
Радбез ООН схвалив резолюцію щодо міжнародно-правового співробітництва у сфері боротьби з тероризмом, одним з авторів якої є Україна.
 
Про це повідомила Українська місія при ООН у своєму Twitter. Рада Безпеки #ООН ухвалила резолюцію про міжнародно-правове співробітництво в сфері боротьби з тероризмом. #Україна - один із співавторів. pic.twitter.com/Z43x1qVQ8W — UKR Mission to UN (@UKRinUN) December 12, 2016 Як повідомляє Центр новин ООН, нова резолюція закликає держави обмінюватися інформацією про іноземних бойовиків-терористів і терористичні організації, у тому числі біометричними і біографічними даними.
 
"Рада Безпеки ООН закликає держави розглянути, де це доречно, можливість зниження ступеня секретності розвідувальних даних для службового користування про загрозу, що подається іноземними бойовиками-терористами...", - йдеться в резолюції. Крім цього, члени Ради рекомендували розглянути питання про розширення доступу до поліцейської інформаційної мережі Інтерполу "I-24/7".
 
Також в одному з пунктів нової резолюції міститься заклик до всіх держав домагатися того, щоб виконавці і організатори терористичних актів та їх поплічники не зловживали статусом біженця, а також посилання на політичні мотиви не служили підставою для відхилення прохань про видачу осіб, підозрюваних у причетності до тероризму.
 
https://www.rbc.ua/ukr
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA